Úprava přihlašovacího systému

Autor : Martin Král v rubrice : Pro členy klubu dne 29.01.2006 v 8.40   2,266 čtenářů 

Přihlašovací systém je nastaven následovně :

Stav konta:

–300,– až –600 upozorní v zahlaví stránky červeně, že je třeba konto doplnit
méně jak –600,– znepřístupní položku přihlásit a červeně napíše „nelze prihlašovat“

Nelze přihlašovat se ukáže jednotlivcům i vedoucím skupin. Pokud se na závod někdo nepřihlásí přes systém, nebo neupozorní nějak v termínu M.Krále (ŽA,ŽB) nebo D.Hlaváče (oblast, ostatní), má smůlu. Sledujte si proto termíny !!!

LOBY? LOBy!

Autor : Jiří Mališ v rubrice : Komentáře k závodům dne 29.01.2006 v 8.38   2,382 čtenářů 

LOB ASUKdyž jsme přijeli na závody, po zkušenostech z před minulého roku, jsme byli plni očekávání, že závody budou vydařené. Seřadiště bylo na lyžařském stadionu, a sešli jsme se za příjemného sluníčka. Start i cíl byly na dosah ruky. V prostoru závodu byly prý veliké návaly sněhu a tak stopy neslibovaly nic tvrdého. Po příjezdu z lesa jsme byli nepříjemně překvapeni. Mimo to, že v lese nějaké cesty chyběly, byly tam i některé navíc, což bylo předmětem protestu závodníku elity, ale týkalo se to nejen jich.

Naši závodníci se ale se všemi nástrahami dokázali dobře vypořádat. V elitě nás zastoupil Hona Kolín se svým 6.místem v dorostencích zajel nejlépe Tomáš Klouček byl 2. Mezi děvčaty se vyšvihly Terka Petrželová na 1.místě a Andrea Freyová na 3. místě. Lence spadnul držák hůlky a dojela 6. Dále : Martin (Blek) 5., Jirka 6., Bára 8., Anča 9., Vojta 14.

V neděli nás opět přivítalo sluníčko a vůně kadibudek. Už jsme byli na lecos připraveni, ale někteří se přece jenom nachytali na nabídkové stopy od skútrů. Tratě byly příjemnější a sjízdnější.

Lence už nic neupadlo a tak mohla s klidem vyhrát. Náš řídič i přes veškerou péči, kterou věnoval svým svěřencům dokázal obstát na 9.místě. Andrea 4., Bára 6., Terka 7., Martin (Blek) 9. Tomáš byl 11.,Vojta 14. Jirka skončil 7. a Anča 17.

Závody byly v hezkém prostředí, jen škoda že jsme si ho neužili …, tak zas někdy příště…

Soustředění žáků 2006

Autor : Martin Vik v rubrice : Tréninkové informace dne 24.01.2006 v 8.36   2,332 čtenářů 

Vikus nám odeslal(a) následující článek: " Informace se týká všech žáků a mladšího dorostu. Podzimní VT na Svaté Kateřině proběhlo úspěšně, takže pokud máte zájem, můžete se informovat a přihlásit na další soustředění, konající se v průbehu tohto roku.

Více na tomto odkazu."

Mistrovské double pro OK Jilemnice

Autor : Martin Král v rubrice : Komentáře k závodům dne 19.01.2006 v 23.01   3,049 čtenářů 

StafetaPo loňském úspěšném šampionátu (ženy obhajovaly mistrovský titul a muži 4.místo) jsme letos nahradili absentující závodníky novými tvářemi. Martinu Horynovou doplnily dorostenky Tereza Petrželová a Bohdana Augustinová, Aleše Malého vystřídal v sestavě společně s Filipem Votočkem a Janem Kolínem Martin Černý. B štafetu žen jsme pak obsadili v sestavě Petra Jindřišková, Anna Papežová a Martina Kynčlová.

Sestavu dorostenek tvořily Andrea Fréyová, Lenka Mechlová a Barbora Pilcová, dorostenci měli po onemocnění Jirky Mališe a zapojení dalších dorostenců do pořádání situaci složitou. Nakonec sestavu tvořili Lukáš Havlíček, Tomáš Klouček a Vojta Černý.

Počasí bylo tentokrát velmi nepříjemné, mráz a vítr, ale postupně si pak slunce zase našlo cestu a konec závodu už probíhal za krásného a slunečného počasí. Stavbu trati měl na starosti Martin Král a více se využily prostory v „rovinatější“ části závodního prostoru.

Jak probíhal závod ?

V kategorii žen se od začátku usadily jilemnické závodnice v čele a postupně zvyšovaly svůj náskok před štafetami Kotlářky Praha, Ekonomem Praha a mimo soutěž jedoucí VŠ Plzeň. Terka Petrželová i Martina Horynová připravily pozici pro Bohdanu Augustinovou a ta už měla celou situaci pod konrolou. Zlatá medaile pro jilemnické ženy potřetí v řadě za sebou.

V kategorii mužů rozjížděl Martin Černý,který přijel v balíku závodníků se ztrátou, která ještě nic neznamenala. Filip Votoček pak ukázal,proč byl nejlepší v sobotu a přivezl štafetu na čelní pozici. Jan Kolín pak jeho výkon zopakoval a náskok v cíli už byl naprosto jasný. Zlatá medaile.

Dorostenky velmi dobře rozjely na prvním úseku Andreou Freyovou, ale Bára Pilcová pak na druhém úseku trochu ztratila a do čela se dostala Kotlářka Praha. Na posledním úseku pak Lenka Mechlová už jen kontrolovala stříbrnou pozici pro naší štafetu.

Dorostencům se nedařilo. Od začátku ztráceli a tak Lukáš Havlíček, Tomáš Klouček a Vojta Černý skončili v poli poražených.

Dva mistrovské tituly v kategorii dospělých a jedna stříbrná v dorostenkách opět zavazuje do příští sezóny. Tam bychom už neměli mít problémy se sestavou, protože přece jen v letošním roce jsme dali dost lidí do pořadatelského tý­mu.

Po oba dva dny se pořadatelé velmi snažili a tak dík patří nejen závodníkům za výsledky, ale i pořadatelům pod vedením Evžena Malého za obětovaný čas a úsilí v přípravě a uspořádání závodu.

V prvním závodě LOB dominoval Filip Votoček

Autor : Martin Král v rubrice : Komentáře k závodům dne 18.01.2006 v 22.59   2,777 čtenářů 

img00079První letošní celostátní závody v lyžařském orientačním běhu proběhly v okolí Smejkalovy boudy v Kněžicích u Jilemnice. Závod na krátké trati uspořádal OK Jilemnice za nádherného, slunečného počasí, které přinesla celotýdenní inverze v nejvyšších českých horách.

Závody, které se měly v tomto prostoru konat již v loňském roce a jejichž realizaci překazilo počasí letos proběhly pod stavitelskou taktovkou Věry Malé. V první části závodu se většina kategorí dostala do komplikovaného sjezdu a následně pak kopec s více než stometrovým převýšením dokonale prověřil lyžařské schopnosti jednotlivých závodníků.

Dobře připravené tratě umožňovaly rychlý závod a když byla i velká viditelnost, pro většinu favoritů pak byla rozhodující rychlost rozhodování o postupu. Nejlépe se s elitními tratěmi vypořádali Filip Votoček z OK Jilemnice a Helena Randáková ze Spartaku Vrchlabí.

Kromě vítězného Filipa Votočka se na stříbrné stupně vítězů dostali Bohdana Augustinová (D18) a Lukáš Havlíček (H16), na bronzové stupně pak Terka Petrželová (D18).

Upozornění

Autor : Martin Král v rubrice : Pro členy klubu dne 13.01.2006 v 0.58   2,252 čtenářů 

Včera vypršel termín přihlášek na LOBy. Pokud chcete startovat 28.-29.1. v Nové Vsi u Rýmařova, kde se jede také M ČR na klasice, máte možnost tak učinit dnes do 18.00 v našem přihlašovacím systému. Někteří si ještě neaktivovali účet (týká se to nových závodníků (JIL8955 Freyová Andrea , JIL9007 Klouček Tomáš, JIL8956 Pilcová Barbora – je nutno se s tímto registračním číslem přihlásit administrátorovi – viz e-mail na Davida Hlaváče nebo e-mail na Martin Krále). Pro přihlášku na závody ASU je možno zavolat na 777615900 – Martin Král, dnes do 18.00, nebo se přímo přihlásit.

Rozpis pořadatelů LOBu

Autor : Evžen Malý v rubrice : Pořádáme závody dne 11.01.2006 v 0.57   3,364 čtenářů 

Tady je seznam pořadatelů pro víkendové závody v LOBU. Účast všech je nezbytně nutná.Odjezdy po oba dny v 7:00 z autobusového nádraží, dospělí všichni pokud možno auta!

Bude se opakovat slunečné počasí ?

Autor : Martin Král v rubrice : Fotografie pro tento den dne 11.01.2006 v 0.55   2,440 čtenářů 

Před rokem jsme měli na LOBech pěkné, slunečné počasí. Bude se opakovat i letos ?

Ze startu sobotního závodu.

Další stránka »

Nejčtenější články

 • Kufrování s Krakonošem - 14,140 čtenářů
 • Informace o klubu - 13,850 čtenářů
 • Třídenní Kokořínsko 2006 - 13,220 čtenářů
 • Trocha teorie nikoho nezabije - 12,674 čtenářů
 • Klubové záležitosti - 12,458 čtenářů
 • Fotogalerie 2008 - 11,755 čtenářů
 • MTBO v Horní Branné - 10,627 čtenářů
 • klubová ZOO - 10,386 čtenářů
 • Mononukleozy, virózy, klíšťata - 9,566 čtenářů
 • Na bednu pouze iniciály J.E. - 9,560 čtenářů
 •  
   • tréninky
    úterý 16:30-18:00