Ohlédnutí za prázdninovými výsledky …

Autor : Evžen Malý v rubrice : Komentáře k závodům dne 24.07.2006 v 21.16   2,720 čtenářů

Jako každým rokem je v prázdninových měsících obrovská nabídka vícedenních závodů nejen v Čechách, ale i po celé Evropě. Opravdu je z čeho vybírat. V letošním roce klub OK Jilemnice nemá již takové zastoupení na těchto závodech jako v jiných letech. Asi jsme již všichni čím dál pohodlnější, nebo nám to tolik nedovoluje pracovní vytížení, či snad jiné důvody…. Přesto pár nadšenců v červenci již závodilo a tak zde jsou jejich výsledky:

</texy> (pokračování příspěvku…)

Závod dvojic – „Hastrman cup 2006“ s výsledky!

Autor : Evžen Malý v rubrice : Pořádáme závody dne 18.07.2006 v 17.37   2,976 čtenářů

Termín: sobota 22.července 2006

Centrum: Martinice-hřbitov (směr Zálesní Lhota)

Zúčastnilo se celkem 5 dvojic! Závod to byl náročný od začátku do konce! Čas vítězné dvojice Evžena a Věrky byl něco málo přes 150 minut! Druhá skončila Míša s Alanem, kteří také zvládli absolvovat celou trať. Na 3.místě překvapivě,ale zaslouženě Mirka se Standou, těsně před Luckou a Afťou. Na nepopulárním posledním místě skončili David a Ájou, kteří ale vyhráli přehlídku plaveckých kostýmů! I přes slušné teplo jsme si pěkně zatrénovali – ve vodě i na suchu.

Tomu ještě přihlíželi Tomík, Míša, Renča, Venda a z Liberce přijetí Eva s Alešem Rázkovými. I když Aleš jako doprovod Lucky toho z nás naběhal asi nejvíc! Je pravda, že byl odpočatý, protože přišel o plavání.

Takže zase někdy na podobné akci – ahoj!

Bronzová medaile ze štafet

Autor : Martin Král v rubrice : Komentáře k závodům dne 03.07.2006 v 5.03   2,489 čtenářů

Bronzovou medaili na Mistrovství Evropy dorostu ve slovinské Škofja Loka získala Terka Petrželová ve štafetě ve složení společně s Věrou Mádlovou a Míšou Procházkovou. Gratulujeme.

Medaile mohla být i cennějšího lesku, když po dvou úsecích starší dorostenky vedly, ale chyba v koncentraci u finišmenky Procházkové znamenala velkou chybu a nakonec bronzovou medaili za štafetami Norska a Maďarska.

Naopak chybu neudělaly mladší dorostenky a po zásluze ve složení Jakobová – Mullerová a Chmelařová zvítězily. O další české medaili rozhodla diskvalifikace Švédů z prvního místa a tak štafeta ve složení Bořil – Klusáček – Hradec skončila bronzová.

Výsledky a fotografie z MEDu jsou na stránkách mistrovství. Celkově české družstvo obhájilo první místo z loňského roku.

Na klasické trati se Terce nedařilo

tepeOpět tři medaile získali mladí čeští reprezentanti na Mistrovství Evropy dorostu ve slovinské Škofja Loka – tu nejcenější závodnice hradecké Slávie Věra Mádlová v kategorii starších dorostenek, dvě bronzové medaile pak Tomáš Bořil (H18) a Adéla Jakobová (D16).

Nedařilo se Terce Petrželové, která obsadila 39.místo, i když byla v kategorii D18 z našich děvčat druhá nejlepší. V podstatě rozhodla už druhá kontrola a šestiminutová chy­ba.

Výsledky klasického závodu jsou zde.

Terka Petrželová 6.ve sprintu

47První den Mistrovství Evropy dorostu přinesl pro české barvy 3 medaile – Jakobová (D16) a Procházková (D18) zlaté a Mullerová (D16) stříbrnou.

Ve slovinském městečku Škofja Loka startovala v českých barvách také Terka Petrželová v kategorii D18 a obsadila 6.místo. Sprint se běžel v historické části města. Výsledky jsou zde.

Mistrovství Evropy dorostu pokračuje dnes závodem na klasické trati v náročném krasovém terénu. Start je v 10 hodin.