Další díl seriálu PLŽe opět tuto středu

Autor : dave v rubrice : Všeobecné informace dne 29.09.2009 v 7.58   2,240 čtenářů

Trochu narychlo, ale přece jen se mužete přihlásit v Přihlašováku na středečního Plže do Rudníku. Pořadatel slibuje krátkou trať s vyměnou mapy a přechodem na sprint. Samozřejmě můžeme řešit i společnější dopravu. Přihlášky do dnešního večera (20:00)

(pokračování příspěvku…)

Východočeský pohár pokračoval na Yperitu

Autor : Martin Král v rubrice : Komentáře k závodům dne 27.09.2009 v 6.59   2,337 čtenářů

img0002711.kolo Východočeského poháru uspořádal SK LOB Nová Paka na mapě Yperit v Borovničce. Krásné počasí, skvělý terén, dobrá mapa. Pořadatel sice deklaroval zkrácenou trať, ale byl to převážně middle s těžkými kontrolami v zeleném. Samozřejmě to byl orienťák se vším všudy.

Řada našich závodníků využila tento závod k přípravě na „klubovou“ megaakci za týden – štafety a družstva a to je dobře. A jak jsme si vedli ?

Výsledky závodníků OK Jilemnice

Kompletní výsledky jsou na stránkách pořadatele a o závodu píši také na O-blogu.

Zasloužený bronz pro Pavla Procházku

mcrpaja

Mistrovství České republiky na klasické trati uspořádal klub Žabovřesky Brno v okolí Blanska a nutno říci, že to bylo kvalitní a velmi dobře uspořádané mistrovství. V lese byly znát polomy z letní vichřice, které známe i my tak dobře z Hraběnky, ale byly v minimálním rozsahu. Místy byla v lese agresivní vegetace, ale víceméně les byl dostatečně průběžný. A tratě, to byla opravdu klasika se vším všudy. Možná se ozvývaly hlasy, že to bylo dlouhé, ale skutečností je, že skutečných klasik už bývá jako šafránu.

Sobotní kvalifikace určila, jak úspěšné bude letošní mistrovství pro jednotlivé běžce. Do finále A se probojovali Pavel Procházka (H20), Lenka Mechlová (D20), Vlasta Zlesáková (D55) a Martin Král (H45). Ostatním finále A proklouzlo mezi prsty, i když v případě Aleše Malého to bylo o vteřiny. (pokračování příspěvku…)

Štafety a družstva - výzva všem členům

Autor : Martin Král v rubrice : Pro členy klubu dne 17.09.2009 v 9.35   2,575 čtenářů

Dnes se uzavírá a zítra se odesílá přihláška na štafety a družstva – Mistrovství ČR, které pořádá Jičín v Ostružně 3.-4.10.2009.

Ve štafetách poběží ženy D21 (Jiřištová, Kynčlová, Malá) a muži H21 (Kolín, Procházka + 1 z nominace v závodě NPA), veteráni H135 (3 z nominace v závodě NPA), veteráni H165 (Kynčl St., Erlebach, Zlesák), veteránky nemají dostečný počet přihlášených závodnic (pokud se dohodnou, prosím jmenovitě do pátku 18.9.2009 22.00 mě osobně).

V družstvech postavíme 3 družstva – HD21 (Kolín, Procházka, Malý, Kynčl Švihák nebo nejlepší z nominaček, Mechlová + 2 nejlepší ze sobotních štafet), HD225 ( 3 H z nominace v závodě NPA + Votočková Jára, Malá Eva … moc Vás holky prosíme), HD275 ( Kynčl St., Erlebach, Zlesák, Zlesáková, Kavanová).

Vzhledem k věkovým kategoriím moc jiných možností kombinací nemáme. Pokud někdo nepoběží, máme prostě smůlu a ve festivalu klubové příslušnosti budeme chybět. To by byla určitě škoda.

Výsledky PLŽe na Kateřině

Ve středu za nepříliš hojné učasti proběhl další díl seriálu PLŽe na Kateřině u Chotěvic. Nejlépe si vedl Vojta Hajný, který začíná útočit na špičku desítkových kluků. Výsledky z tohoto klání možno zhlédnout zde.

MČR klasika - doprava

Na MČR na klasické trati jedeme ve dvou skupinách. První auto : Zlesákovi + Josef Erlebach (odjezd dle dohody), druhé auto (odjezd v 7.00 od textilky) Martin Král + Aleš Malý, Lenka Mechlová, Anna Veselá + Terka Doškářová. Pavel Procházka doprava individuálně a Jan Kolín z důvodu zranění nestartuje. Spíme v tělocvičně (karimatka, spacák).

Před klasikou na dvou frontách

DSCF0074O víkendu si řada běžců našeho klubu testovala formu před Mistrovstvím České republiky na klasické trati, a to hned na dvou frontách.

První skupina zajela na Moravu do Adamova u Vrbna pro body žebříčku A a rankingu. Nejlepšího výsledku dosáhl Aleš Malý – 7.místo v nedělním middle v kategorii mužské elity. Výborný výsledek. Ostatní výsledky po oba dny už byly ve 2.-3.desítce startovního pořadí, i když někteří závodníci chyběli především z důvodu individuální přípravy na MČR. O závodech píše Béďa. (pokračování příspěvku…)

Další díl seriálu PLŽe již tuto středu !

Pořadatelé ze Studence se rozhodli místo plánováné soboty 19.9. uspořádat další díl PLŽe již tuto středu 16.9. Místo zůstává: Kemp Sv. Kateřina u Chotěvic. Přihlašujte se v Přihlašováku.