Soustředění “za odměnu”

Autor : dave v rubrice : Všeobecné informace dne 20.11.2018 v 8.20   496 čtenářů 

DSCN1923web Ve čtvrtek jsme ,,za odměnu“ vyrazili na soustředění do Rokytnice na chatu Votočku. Z autobusového nádraží z Jilemnice nás autobus vyvezl na Horní Mísečky. Dál jsme, už museli po svých. Všichni se bavili a užívali si přírodu. Jen někomu po chvíli zmizel úsměv z tváře, když se před námi objevily kotelní jámy. Vše nám, ale vynahradil okouzlující západ na Dvoračkách. Zastavili jsme se na malé občerstvení, doplnili síly a nasadili čelovky. Dostávali jsme se do závěru naší cesty a pokračovali dál. Chata byla, už opravdu blízko. Na chatě jsme si vybalili věci a dojedli svačiny zabalené z domu. Zahrát si o hlavního ,,míchače“ bylo naší povinností.

Další den jsme vyrazili na Čertovu horu. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko a my si mohli vychutnávat výhledy na Krkonoše a Jizerky. Až na Čertově hoře, když jsme se zastavili na svačinku se do nás dala zima. Všichni klepali kosu, ale za chvíli nás zahřáli naše oblíbené hry, co jsme hráli po cestě. Pokaždé, když zaznělo ,,kanec“ všichni povyskočili na místě a utíkali si najít nějaký pěkný strom nebo pařízek. Také schovávačka za stromy a borůvčí byla velmi zábavná. Samozřejmě jsme se museli zastavit na Janově skále, kde jsme se kochali výhledem na špičky smrků. To, ale nebylo vše, co nás ten den čekalo. Kolem chalupy nám trenéři připravili velmi zajímavý nočák. Na kontrolách byli lístečky se slovy, které měly dát dohromady větu, kterou jsme si měli zapamatovat a v cíli ji říct bez jediné chyby. Na konci dne, už nás čekalo jen promítání fotek z celého roku a zážitků z prázdnin.

Předposlední den jsme si naplánovali výlet k prameni Labe. Připojili jsme však zajímavou a velmi matoucí hru ,,kolíček“. Nenápadně se všichni snažili zbavit kolíčku, který jim někdo přichytil na oblečení. Ale i tak se všichni pokochali výhledem na hory a naší nejvyšší horu Sněžku.Dále naše cesta vedla kolem Pančavských vodopádů, Mohyly Hanče a Vrbaty, Harrachových kamenů a vše to zakončovali opět Dvoračky s občerstvením. Zchladili jsme žízeň, vychutnali si výborné houstičky a mohli zamířit do chalupy opět s čelovkami na hlavě. Večer jsme si zahráli o ,,míchače roku“, zabrnkali na kytaru a šli spát. Poslední ráno jsme museli stávat neobvykle brzo, abychom stihli uklidit a zabalit si věci. Vše šlo podle plánu, a tak nám zbyl ještě čas zastavit se podívat na Huťský vodopád po cestě na vlakové nádraží do Jablonce nad Jizerou. Na vlakovém nádraží nás na chvilku zabavilo ,,člověče nezlob se“ a pak už jsme pádili vlakem zpátky do Jilemnice.

Za nejlepší ukončení sezóny patří dík hlavně trenérům, kteří se snažili, aby toto soustředění bylo opravdu za odměnu.

Děkujeme

Tonča

… a nějaké to náladové foto: https://www.zonerama.com/…lbum/4843990

Poslední články

ANNA KARLOVÁ JE MISTRYNÍ EVROPY NA KLASICKÉ TRATI
Letní olympiáda dětí a mládeže 2019 Liberec
Dvě medaile pro dorost z MČR na krátké trati
Anna Karlová nominovaná na Mistrovství Evropy dorostu
Odjezd na MČR na krátké trati
Odjezd na žebříček B
Tréninky žactvo 11.6.,18.6.,25.6.
Odjezd na sobotní závody 8.6.
Odjezd na trénink 4.6.
Přihlášky na prázdninové závody

Nejčtenější články

 • Třídenní Kokořínsko 2006 - 11,311 čtenářů
 • Informace o klubu - 10,639 čtenářů
 • Fotogalerie 2008 - 9,997 čtenářů
 • Klubové záležitosti - 9,925 čtenářů
 • Trocha teorie nikoho nezabije - 9,707 čtenářů
 • MTBO v Horní Branné - 9,119 čtenářů
 • klubová ZOO - 8,441 čtenářů
 • Mononukleozy, virózy, klíšťata - 8,358 čtenářů
 • Na bednu pouze iniciály J.E. - 8,200 čtenářů
 • Na atletice v Jihlavě a v Jablonci - 7,742 čtenářů
 •  
   • tréninky
    úterý 16:30-18:00