Máme Kuře, Veverku i Lva !!

Autor : dave v rubrice : Všeobecné informace dne 03.12.2019 v 8.29   1,396 čtenářů 

Milí spoluklubovníci,

rádi bychom vám poděkovali za neuvěřitelnou účast v letošním přeboru a taktéž za úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili. Počasí nám přálo, a tak jsme se v sobotu sešli u prvního rybníka nedaleko Javorku, i když někteří málem netrefili ani na přebor samotný. Krátký úvod a můžeme startovat.

Běželo se na mapě Javorek a trať byla stavěna typem Scorelauf. První šla na řadu kuřata. Časový limit měli 60 minut a mapu měli bez úprav. Zato lvi a veverky si v tu samou chvíli sedli ke stolům, protože jejich úkolem bylo mapu si co nejlépe překreslit na prázdný papír. Mapy nám jako vždy vytiskl Martin Vik a tímto mu děkujeme. Po 45 minutách urputného kreslení a rýsování se mohli vydat na cestu, i když jsem se někdy divil, jak to někteří mohli doběhnout s tím co měli.¨  Fotka 2

Nikdo si však nemohl stěžovat, protože každý tak nějak věděl, jak to vlastně mapař myslel. Na trati byla i bonusová kontrola v podobě poznávání pohádkových a filmových postav,

Fotka 3

kde musíme poděkovat Paldovi, který kontrolu obsluhoval a nabízel i případné občerstvení. Celý závod se běžel na krabičky, jelikož vize jednoduššího řešení nás lákala natolik, že jsme se pro ni rozhodli. Avšak to by nebyl přebor, kdyby se něco nepokazilo. Proto musíme poděkovat Vojtovi Kynčlovi, který se snažil ze všech sil donutit krabky, aby fungovaly správně. Kontroly s krabičkami by se jen tak do lesa nedostali, proto děkujeme duu Palda & Vanda, že nám pomohli s roznosem a také Vítkovi Ježkovi a Matoušovi Vlastníkovi, kteří nám kontroly snesli nazpět. Druhou etapu jsme tradičně zakomponovali do města a to podvečerním sprintem. Sešli jsme se proto před kuželnou. Sprint to ale nebyl ledajaký. Neběželo se podle mapy, ale podle napsaných instrukcí.

Fotka 4

Etapa to nebyla jednoduchá a nejednomu zamotala hlavu natolik, že hledal rozcestník za bazénem a rynku se vyhnul obloukem. Všichni se však dostali bezpečně zpět do cíle a to vidíme jako úspěch. Po závodě nás čekalo vynikající občerstvení, které připravil Honzik Pitrmuc a Miloš Třešňák. Celý večer pak pokračoval za zvuku kytar až do pozdních hodin.

Novými přeborníky se tedy stali: Vít Ježek jako LEV, Ema Gottsteinová jako VEVERKA a Šárka Matěásková jako KUŘE

Kompletní výsledky najdete zde: http://www.ok-jilemnice.cz/…-results.pdf

Trocha fotek zde: https://www.zonerama.com/…lbum/5826435

Protože jsme neměli nafocené fotky vítězů, vydal jsme se proto s nimi jich pár nafotit. Zde se nám však zjevil nejpozoruhodnější jev z celé akce. Veverka a Kuře se spolčilo proti lvovi a z krále zvířat se stal Lev podpantoflák.

Fotka 6

Štafeta byla předána, trofeje taktéž, proto se s vámi loučíme a těšíme se na další rok.

Jakub & Antonie & Matěj

Poslední články

Odjezd na VČO
Odjezd na VČO
Odjezd na Jarní skály
Objednání triček, dresů a tílek
Pořádání závodu pro Skitour 9. - 11. 3. v Harrachově
Pozvánka na členskou schůzi
blíží se termín OB registrace a členských příspěvků
Kufrování s Krakonošem 2022
Výsledky přeboru
Czech O-Tour 2023 - zvýhodněná adventní cena startovného

Nejčtenější články

 • Informace o klubu - 13,271 čtenářů
 • Třídenní Kokořínsko 2006 - 12,804 čtenářů
 • Klubové záležitosti - 12,143 čtenářů
 • Trocha teorie nikoho nezabije - 11,827 čtenářů
 • Fotogalerie 2008 - 11,290 čtenářů
 • MTBO v Horní Branné - 10,257 čtenářů
 • klubová ZOO - 9,974 čtenářů
 • Kufrování s Krakonošem - 9,958 čtenářů
 • Mononukleozy, virózy, klíšťata - 9,271 čtenářů
 • Na bednu pouze iniciály J.E. - 9,252 čtenářů
 •  
   • tréninky
    úterý 16:30-18:00