Klubové informace a zvolání předsedy na rok 2021

Autor : dave v rubrice : Všeobecné informace dne 25.01.2021 v 12.37   464 čtenářů 

Vážení spolu-klubovníci, členky a členové, rodiče.

Rok 2020 nám nepřál nejen ve sportu, ale potýkáme s jeho důsledky v mnohdy mnohem závažnějších situacích. Rok 2021 nám zatím neukazuje moc odlišnou tvář, ale všechno musí jednou skončit a tedy zase musí i něco začít. Nová sezóna (byť asi s omezeními) je před námi a protože většina z Vás v tréninku neustala (byť ho nemohla v loňském roce plně zhodnotit), naběhané kilometry se jen tak neztratí a sčítají se.

Asi nikdo zatím nedokáže říci nebo napsat, jak a co bude letos probíhat, ale vezměme to optimisticky. Z klubového pohledu nás snad čekají dvě pořadatelské akce: odložené MČR v MTBO a odložené MS v orientačním biatlonu. Obě akce proběhnou v Jilemnici, MTBO o víkendu 5.-6.června (MČR Sprint, MČR štafety, ČP krátká) a WBOC – MS v ori-bia pak od čtvrtka 29.7. do neděle 1.8.2021 ve spolupráci s Klubem biatlonu KB Jilemnice. O těchto akcích budeme ještě průběžně informovat. V Doksech se připravuje mistrovství světa v OB s veřejným závodem a jistě se rozeběhnou i další, nižší soutěže.

Co se nám zatím v tradičním termínu nepodaří uspořádat je Valná hromada klubu (Členská schůze), kterou uspořádáme hned, jakmile to bude ze zákona možné. Do té doby je však třeba učinit alespoň jeden úkon, a to platba členských příspěvků, které jsou podkladem pro registraci do sekce orientačního běhu. Svůj úmysl reprezentovat klub a tudíž se nechat na sezónu 2021 registrovat prosím sdělte v přihlašováku nebo e-mailem co nejdříve, nejpozději do 25.2.

Nezbytnou částí registrace je úhrada členských příspěvků. Prosím plaťte přednostně na NOVÝ KLUBOVÝ ÚČET 2101926071/2010, jako variabilní symbol použijte své registrační číslo (bez JIL) a do poznámky pro jistotu své jméno, popřípadě jména, za která platbu posíláte. Členské příspěvky jsou stále ve výši: dospělí 500,– Kč, žáci, dorostenci do 18 let a veteráni na odpočinku 250,– Kč. Výkonný výbor v roce 2020 již navrhoval jejich zvýšení (na 700/400) a rozhodne-li o tom později Valná hromada, zároveň s výší rozhodne i o datu účinku.

Vážení spolu-klubovníci, členky a členové, rodiče. Nikdo neví, co nás ještě čeká, ale buďme „pozitivní“. Přes všechny informace, dezinformace, vládní přešlapy a chaos, se zatím všichni shodují na jednom: POHYB JE KLÍČ! Klíč k tomu, jak udržovat tělo i mysl v dobré kondici a odolávat nejen lehčím či vážnějším respiračním potížím.

Chovejme se prosím přes všechen ten zmatek a nespravedlnost, kterou denně musíme zkousnout odpovědně k sobě i svému okolí, abychom se již brzy mohli opět setkat ve velkých až větších skupinách na trénincích, závodech i v zařízeních určených pro sociální kontakt.

Přeji Vám všem pevné zdraví a dobrou mysl.

Sportu zdar a tomu s lampióny zvlášť

David Hlaváč, t.č. předseda klubu

Poslední články

Odjezd na VČO
Medailový úspěch na mistrovství české republiky na krátké trati
Odjezd na Žebříček B
Odjezd na VČO
Odjezd na VČO
Odjezd na VČO
6. kolo VČP v Rudníku (LTU)
Odjezd na VČO
Odjezd na VČO
Odjezd na ŽB

Nejčtenější články

 • Kufrování s Krakonošem - 14,142 čtenářů
 • Informace o klubu - 13,850 čtenářů
 • Třídenní Kokořínsko 2006 - 13,220 čtenářů
 • Trocha teorie nikoho nezabije - 12,674 čtenářů
 • Klubové záležitosti - 12,458 čtenářů
 • Fotogalerie 2008 - 11,755 čtenářů
 • MTBO v Horní Branné - 10,627 čtenářů
 • klubová ZOO - 10,386 čtenářů
 • Mononukleozy, virózy, klíšťata - 9,566 čtenářů
 • Na bednu pouze iniciály J.E. - 9,560 čtenářů
 •  
   • tréninky
    úterý 16:30-18:00