6. kolo VČP v Rudníku (LTU)

Autor : Martin Král v rubrice : Komentáře k závodům dne 03.05.2024 v 18.12   168 čtenářů 

IMG 20240501 1255496. kolo Východočeského poháru pokračovalo závodem na krátké trati v okolí Rudníku. Pořadatelé z Lokomotivy Trutnov připravili velice pěkné tratě na mapě Lázně Fořt. Závodníky čekal zvlněný podhorský les s výskytem jemných tvarů, roklí a údolíček, s četnými melioracemi a hustníky, les a paseky s různou průběžností, místy terén podrostlý kopřivami a ostružinami. Celý prostor byl pokryt hustou sítí cest a pěšinek. Příjemné bylo také shromaždiště a pohodový takřka letní den s místy silnějším větrem doplnil tak vydařený závod.

Ukázka tratě H55D

LTU H55D



Celkem startovalo 730 závodníků, z OK Jilemnice bylo klasifikováno 46 běžců a běžkyň. Na stupních vítězů se umístili na prvních místech Anežka Malá (D16C), Eva Horynová (D70C) a Zdeněk Vlastník (H55C), druhá místa obsadili Věra Malá (D45C) a Matěj Hrouda (H21C), třetí místa vybojovali Anita Kolínová (D10N), Věra Janovská (D45D), Vladimír Jiřišta (H35C) a Zdeněk Zlesák (H75C).

IMG 20240501 125604 IMG 20240501 125559
D10N 3.40km, 70m, 7kontrol
1. Hamerská Karin VAM1550 C OB Vamberk 25:47 3. Kolínová Anita JIL1850 C OK Jilemnice 43:57 + 18:10 5. Jiřištová Aneta JIL1751 C OK Jilemnice 48:54 + 23:07

D10C 2.00 km, 40 m, 7 kontrol
1. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 16:29 8. Kopecká Inés JIL1552 C OK Jilemnice 24:24 + 7:55 

D14C 3.00 km, 95 m, 14 kontrol
1. Hrušová Lucie PHK1050 B OK 99 Hradec Králové 28:25 19. Spilková Magdaléna JIL1151 C OK Jilemnice 42:48 + 14:23

D14D 2.30 km, 65 m, 9 kontrol
1. Zielinska Patrycja 0170004 UKS Arkady Raszków 26:39 4. Valdmanová Anna JIL1052 C OK Jilemnice 39:26 + 12:47

D18C 4.10 km, 155 m, 15 kontrol 1. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 41:25 4. Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice 57:06 + 15:41 5. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 58:56 + 17:31

D35D 3.00 km, 105 m, 13 kontrol
1. Kodytková Iva VAM7751 C OB Vamberk 37:13 18. Spilková Marcela JIL8051 C OK Jilemnice 98:22 + 61:09

D45C 3.30 km, 135 m, 15 kontrol
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 34:11 2. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 35:07 + 0:56 8. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 44:41 + 10:30 9. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 45:36 + 11:25

D45D 2.80 km, 110 m, 13 kontrol
1. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:48 3. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 44:47 + 7:59 14. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 54:37 + 17:49 24. Pitrmucová Šárka JIL7852 C OK Jilemnice 66:17 + 29:29

D55C 2.80 km, 110 m, 13 kontrol
1. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 43:15 9. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 55:04 + 11:49

D70C 2.60 km, 80 m, 11 kontrol 1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 43:50 

H10C 2.00 km, 40 m, 7 kontrol
1. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 15:07 5. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 17:16 + 2:09 12. Hauschwitz Radim JIL1503 C OK Jilemnice 26:54 + 11:47 Jiřišta Vladimír JIL1502 C OK Jilemnice DISK 

H12C 2.60 km, 65 m, 8 kontrol
1. Vrbata Alan VRL1203 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:13 5. Kopecký Šimon JIL1302 C OK Jilemnice 22:29 + 5:16 16. Valdman Hynek JIL1303 C OK Jilemnice 31:35 + 14:22 18. Kubíček Jonáš JIL1301 C OK Jilemnice 34:24 + 17:11

H14C 3.50 km, 125 m, 17 kontrol
1. Lučan Ondřej LPU1101 B OK Lokomotiva Pardubice 28:51 Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice DISK 

H16C 4.10 km, 135 m, 17 kontrol
1. Goláň František LPU0803 A OK Lokomotiva Pardubice 33:44 4. Gottstein Matouš JIL0901 B OK Jilemnice 38:55 + 5:11 16. Spilka Petr JIL0803 B OK Jilemnice 56:31 + 22:47

H21C 5.40 km, 175 m, 25 kontrol
1. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králov 43:25 2. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 43:49 + 0:24 5. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 49:27 + 6:02 18. Vik Martin JIL9206 C OK Jilemnice 76:22 + 32:57

H35C 4.80 km, 155 m, 18 kontrol
1. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n. 40:28 3. Jiřišta Vladimír JIL8500 C OK Jilemnice 42:23 + 1:55 

H45C 4.50 km, 155 m, 18 kontrol
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 38:02 27. Zemánek Mojmír JIL7103 C OK Jilemnice 55:27 + 17:25

H45D 3.60 km, 140 m, 14 kontrol
1. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 39:46 5. Valdman Miloš JIL7802 C OK Jilemnice 46:45 + 6:59 13. Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 51:36 + 11:50 22. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 58:08 + 18:22 23. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 59:07 + 19:21 26. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 61:50 + 22:04 30. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 76:19 + 36:33 Spilka Petr JIL7801 C OK Jilemnice DISK 

H55C 3.60 km, 140 m, 14 kontrol 1. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 34:43 

H55D 3.30 km, 135 m, 15 kontrol
1. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 43:19 5. Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 50:24 + 7:05 6. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 50:46 + 7:27 18. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 68:42 + 25:23

H65C 2.70 km, 100 m, 11 kontrol
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 26:20 4. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 30:35 + 4:15 

H75C 2.60 km, 80 m, 11 kontrol
1. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:34 3. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 56:55 + 10:21

HDR 3.40 km, 70 m, 9 kontrol
1. Bilek ml. Tomáš 0060001 Vojice 23:56 25. Jiřišta Hynek JIL OK Jilemnice 48:53 + 24:57

T 4.40 km, 135 m, 18 kontrol
1. Bejr Zdeněk NPA8401 C SK LOB Nová Paka 43:37 5. Martin Tomáš JIL OK Jilemnice 57:14 + 13:37

Poslední články

Odjezd na VČO
Medailový úspěch na mistrovství české republiky na krátké trati
Odjezd na Žebříček B
Odjezd na VČO
Odjezd na VČO
Odjezd na VČO
6. kolo VČP v Rudníku (LTU)
Odjezd na VČO
Odjezd na VČO
Odjezd na ŽB

Nejčtenější články

  • Kufrování s Krakonošem - 14,142 čtenářů
  • Informace o klubu - 13,850 čtenářů
  • Třídenní Kokořínsko 2006 - 13,220 čtenářů
  • Trocha teorie nikoho nezabije - 12,674 čtenářů
  • Klubové záležitosti - 12,458 čtenářů
  • Fotogalerie 2008 - 11,755 čtenářů
  • MTBO v Horní Branné - 10,627 čtenářů
  • klubová ZOO - 10,386 čtenářů
  • Mononukleozy, virózy, klíšťata - 9,566 čtenářů
  • Na bednu pouze iniciály J.E. - 9,560 čtenářů
  •  
      • tréninky
        úterý 16:30-18:00