Jaro je tady, sezona OB 2009 začíná!

Autor : Evžen Malý v rubrice : Všeobecné informace dne 19.03.2009 v 20.02   2,617 čtenářů 

Do luk, do polí !! Ahoj kamarádi a kamarádky, o tomto víkendu se naplno rozeběhne o-sezona orientačních běžců v celé republice! 

V sobotu se několik našich členů zúčastní Jarního poháru – pořádá Slavie Hradec Králové v Dachové u Hořic. Jsou to tradiční jarní závody jednotlivců na klasické trati v sobotu a závod čtyřčlenných štafet v neděli. Závod štafet letos neobsazujeme, neb dorostence již nedáme dohromady a dospělí jsou převážně nemocní či nemají ještě naběháno, takže by nevydrželi po oba dny závodit. Poslední březnový víkend se naplno rozjíždí žebříčky ve Východočeské a Ještědské oblasti. Náš klub bude mít své závodící zástupce v obou oblastech. Takže kdo bude včas přihlášen na tyto závody, zúčastní se jich a bude klasifikován má startovné hrazené klubem, závodníci dohlasující se po termínu přihlášek, či závodníci diskvalifikovaní si startovné hradí ze svého konta.

Na velikonoce jedeme tradičně do Doks-Lesního hotelu. Zúčastníme se tří etapového závodu Jarní skály pod pořadatelskou taktovkou Kotlářky Praha. Samozřejmě budou také připraveny mapové tréninky a další program, včetně tradičních pondělních velikonočních štafet v okolí Lesního hotelu. Kdo máte zájem s námi jet, můžete se ještě dohlásit do konce března!

Po celou zimu trénovala naše skupina nejmenších o-běžců pod dirigentskou taktovkou Davida v tělocvičně gymnázia a od dubna přejdou na tréninky do terénu. Rozpis tréninků a závodů viz. samostatná příloha. Na tyto tréninky hledáme pomocníky-dobrovolníky, takže kdo máte zájem přijít pomoct ozvěte se neprodleně Davidovi-termíny tréninků dle rozpisu!

Letos nás čeká pořádání Východočeského žebříčku v Martinicích a to v sobotu 13.6., takže si rezervujte tento termín na pořádání! Středy 17.6. a 9.9. budeme pořádat závody Podkrkonošské ligy žáků, takže kdo máte chuť přijít pomoct ozvěte se Evženovi.

V letošním roce opět budeme řešit dopravu na všechny typy závodů osobními auty! U každého přihlášení je proto potřeba uvést požadavek na dopravu, případně také, že jste schopni vzít svoje auto a kolik můžete vzít závodníků! Pouze v mimořádných případech bude doprava řešena jinak! Veškeré informace jsou uvedeny u každého závodu samostatně. Své dotazy vždy směrujte na vedoucího akce, který je vždy u každého závodu určen!

Kdo nebude mít uhrazený členský příspěvek ( závoďák 500,–Kč, ostatní 100,–Kč) do konce března 2009 nebude s okamžitou platností od 1.4. hlášen na žádné závody, takže si pospěšte!

Všem našim členům přeji úspěšný závodní o-rok, ať Vám to běhá a moc nekufrujete!

Předseda Evžen

Rozpis tréninků a akci pro orientační podrost OK Jilemnice zde (.pdf)

Poslední články

Czech O-Tour 2023 - zvýhodněná adventní cena startovného
Oddílový přebor - informace
Odjezd na VČO
Oddílový přebor
Úterní trénink žactva
Odjezd na VČO
Úterní trénink žactva
Odjezd na VČO
Úterní trénink žactva
Odjezd na VČO

Nejčtenější články

 • Informace o klubu - 13,156 čtenářů
 • Třídenní Kokořínsko 2006 - 12,736 čtenářů
 • Klubové záležitosti - 12,105 čtenářů
 • Trocha teorie nikoho nezabije - 11,646 čtenářů
 • Fotogalerie 2008 - 11,233 čtenářů
 • MTBO v Horní Branné - 10,177 čtenářů
 • klubová ZOO - 9,884 čtenářů
 • Mononukleozy, virózy, klíšťata - 9,213 čtenářů
 • Na bednu pouze iniciály J.E. - 9,184 čtenářů
 • Kufrování s Krakonošem - 8,992 čtenářů
 •  
   • tréninky
    úterý 16:30-18:00