Výsledky Kufrování s Krakonošem aneb Jilemnice plná lampiónů

Autor : dave v rubrice : Všeobecné informace dne 27.12.2009 v 20.17   4,680 čtenářů 

Snad nic nepokazím, když napíšu, že má Krakonoš orienťák rád. Skoro slunečno, teplota kolem nuly, žádná futeř.

A japa že to sportování dopadlo ?

Celkem si přišlo zazávodit nebo se jen projít více jak 116 sportuchtivců, mnohdy doprovázení rodiči nebo rodinou. Věříme, že to bylo pro všechny pěkné o-odpoledne a že se potkáme opět. Třeba za rok nebo na jiné o-akci.

A kdo za to může ? Poděkování patří pořadatelům : Ájovi (prezentace i výsledky Oupn a SI), Mirce (prezentace Bejby a Týn), Evženovi (čajík), Borkovi (cíl), Zuzce a Jirkovi (foto) a v neposlední řadě Báře, že mi to všechno trpí a ještě pomáhá (start). David (dělník závůdku)

Odkazy na fotečky : Jirka Novák z Vrchlabí ( galérka na rajčeti), Zuzka Jiřištová (ok-jil galérka)

A konečně výsledky :

V kategorii nejmenších, tedy BejbyÓnBórd to dopadlo takto:

Natálie Schelle 17:50
Anežka Jiranová 19:17
Soňa Onderková 20:52
4 Anička Kynčlová 22:30
5 Dan Salaba, Ondřej Soukup 23:08
6 Michal Votoček 23:51
7 Oždianovi 24:20
8 Vašík Cupák 26:24
9 Jakub Špulák 26:45
10 Kryštof Melich 28:18
11 Matyáš Zlesák 29:40
12 Eliška Čivrná 30:10
13 Káťa Svobodová, Verča Galová 30:22
14 David Paulů 39:26
15 Daniel Berný 39:27
16 Michala Berná 39:28
17 Tonya Hitz 43:50
18 Anika Hitz 43:50

V kategorii Týnejdžři (i když ne všichni) to dopadlo takto:

Zdena Zlámalová 20:28
Vojta Hajný 21:17
Dominik Horáček 22:41
4 Martin Valušiak 25:07
5 Nikola Zlámalová 25:20
6 Yveta Hladíková 26:07
7 Ludmila Hrdličková 26:10
8 David Kupka 28:31
9 Honza Kupka 28:31
10 Hynek Mečíř 29:19
11 Lucie Horáčková 29:23
12 Jan Hrdlička 30:20
13 Pavlína Votočková 31:23
14 Zuzka Štréglová 31:35
15 Jan Čivrny 32:12
16 Tonda a Evža Malí 32:18
17 Martin Svoboda 32:18
18 Lukáš Macko 34:17
19 Gabriela Matoušková 34:30
20 Adélka Zlesáková 34:40
21 Natálie Pilná 34:40
22 Jiříček Vik 34:51
23 Ondřej Voleský 35:15
24 Adélka Randáková 37:55
25 Václav Balášek 38:14
26 Stanislav Brožík 39:03
27 Matěj Pavelec 39:25
28 Marek Mečíř 39:29
29 Jiřina Bencová 40:03
30 Marek Valušiak 40:40
31 Zdeněk děda Zlesák 42:33
32 Lída Hrdličková 44:34
33 Tomáš Zalaba 45:28
34 Jana Čechová 45:49
35 Petra Čechová 48:59
36 Barča a Dáša Stolínovy 50:38
37 Marga Čechová 52:57


V kategorii Oupn to o-borci vyřešili takto: (mezičasy tu)

1. Polák Vlastimil VRL7702 19.25
2. Uvizl Marek STH9202 19.26
3. Kolín Jan JIL7701 19.32
4. Uvizl Ivan STH5801 19.41
5. Kučera Michal STH9201 19.57
6. Tomeš Petr ZBM7531 20.05
7. Tihon Michal PHK7905 20.06
8. Zlámal Petr SJC7010 20.25
9. Uvizlová Martina 20.27
10. Randáková Helena VRL7452 21.07
11. Kovářová Kristýna DKP8450 21.39
12. Kučera Tomáš STH9402 22.29
13. Gregoriades Tomáš 83 23.03
14. Prchalová Ivana CHA8754 23.14
15. Kučera Štěpán STH9401 23.26
16. Votoček Vladimír JIL6003 24.10
17. Jiřištová Zuzana JIL8254 24.11
18. Zlesák Martin 25.01
19. Malá Věra JIL7752 25.27
20. Zlesáková Daniela ZBM8467 25.30
21. Hladík František STH9203 25.40
22. Kynčlová Martina JIL8651 25.45
23. Vydra Pavel 62 26.40
24. Šedivý Josef STH8001 27.13
25. Jiřištová Hana JIL6052 28.05
26. Zlesáková Stáňa 73 28.15
27. Votočková Jaroslava JIL7255 28.37
28. Erlebach Josef JIL5201 28.46
29. Kynčl Stanislav JIL5401 29.04
30. Zlámal David 96 29.30
31. Kalenská Kateřina STH7351 30.09
32. Korbelář Václav 65 30.39
33. Hladík František 58 31.00
34. Votočková Eliška JIL9751 31.05
35. Mikulíková Alice 80 31.25
36. Kučera Michal 63 31.49
37. Korbelář Martin 97 31.55
38. Zalabová Martina 66 32.05
39. Kavanová Jana JIL6199 32.39
40. Vejnar Josef JIL 32.57
41. Malá Eva JIL6351 34.13
42. Junek Petr STH5501 34.18
43. Kalenský Aleš 34.22
44. Matoušová Kateřina 34.47
45. Viková Míša 35.08
46. Kábrtová Iva 63 36.36
47. Šedivá Petra STH7751 36.42
48. Frolík Michal 84 36.47
49. Zlesáková Vlasta JIL5362 40.56
50. Kynčlová Miroslava JIL5851 41.42
51. Bubeník Jonáš 00 42.03
52. Korbelář Luboš 94 44.33
53. Černá Šárka JIL61 45.03
54. Mitrusová + Korbelá 97 49.26
55. Vintrová Bětka 86 50.15
56. Pilná Bára 00 53.39
Pacholíková Lucie DISK
Tauchmanová Karolín DISK
Janata Jakub STH9205 DISK
Matějec Hynek 82 DISK

Poslední články

Czech O-Tour 2023 - zvýhodněná adventní cena startovného
Oddílový přebor - informace
Odjezd na VČO
Oddílový přebor
Úterní trénink žactva
Odjezd na VČO
Úterní trénink žactva
Odjezd na VČO
Úterní trénink žactva
Odjezd na VČO

Nejčtenější články

  • Informace o klubu - 13,156 čtenářů
  • Třídenní Kokořínsko 2006 - 12,736 čtenářů
  • Klubové záležitosti - 12,105 čtenářů
  • Trocha teorie nikoho nezabije - 11,646 čtenářů
  • Fotogalerie 2008 - 11,233 čtenářů
  • MTBO v Horní Branné - 10,177 čtenářů
  • klubová ZOO - 9,884 čtenářů
  • Mononukleozy, virózy, klíšťata - 9,213 čtenářů
  • Na bednu pouze iniciály J.E. - 9,184 čtenářů
  • Kufrování s Krakonošem - 8,992 čtenářů
  •  
      • tréninky
        úterý 16:30-18:00