Krátká a sprint v Ještedské oblasti

Autor : dave v rubrice : Všeobecné informace dne 10.04.2011 v 9.33   2,160 čtenářů

DSC01175aw Na mapě Skaláček u rybníka Vidlák se běžela krátká trať a na Hvězdárně v Turnově sprint Ještědské oblasti. Dopolední závod byl ve velmi členitém terénu s celkově velmi slušným převýšením, které bylo mnohdy vytvářené snad až zbytečně. Pro dětské kategorie tak to byl skutečně někdy oříšek, protože některé kontroly patřily spíše do těch dospělých. Velmi dobře běželi Kauli (6. v H21L) a Švihák (1. v H40).

Odpolední sprint byl již jednodušší (a někdy až moc) záležitost. Přesto se nám podařilo mezi běžci prosadit. Mára Mečíř (2. místo v H10) a Jakub Jéža (3. místo v H10). Eli Votočková o děvet vteřin 4. v D14 stejně jako Jára (4. v D35). Dobrý den měl i Vojta Hají (dopoledne 7. místo a na sprintu 5. v H12).