Východočeská oblast pokračovala o uplynulém víkendu…

Autor : Evžen Malý v rubrice : Komentáře k závodům dne 24.04.2006 v 20.20   1,991 čtenářů

hanka2. a 3.kolo Vč.oblasti pokračovalo o uplynulém víkendu pod pořadatelskou taktovkou TJ Slavie Hradec Králové v Petříkovicích u Trutnova.

Sobotní klasická trať se běžela na mapě Celestýn s měřítkem 1:10 tisícům. Od rána se na závodníky usmívalo sluníčko a pořadatelé, a tak jen dlouhá cesta na start do strmého kopce byla hned ze začátku nepříjemná. Tratě byly tentokrát postaveny spíše pro kamzíky, ale daly se s vypětím více sil zvládnout.

Z našich závodníků si na výbornou vedla Hanka Jiřištová, která dokázala svoji kategorii D45C vyhrát. Na medailová umístění se v sobotu již nikdo jiný nedostal. Na nepopulárních 4.místech jsme měli vícero zastoupení – D14C Nikolka Havlíčková, D45C Vlasta Zlesáková, H35C Pepa Erlebach a H55C Zdeněk Zlesák.

Výsledky jilemnických závodníků v sobotu jsou zde.

martinV neděli na tom samém místě, ale na trošku jiné mapě Žába 1:10 tis. se běžela krátká trať, některé kategorie to měly jako zkrácenou trať. V mapě bylo více kamenů, srázků, nechyběly neidentifikované porosty a samozřejmě přibylo kontrol. Aspoň mně se zdálo, že se dalo i více běžet a stavba tratí byla zajímavější. Naše barvy na stupních výsledků hájili 3.místy v D21C Lenka Hrobařová a v H12C Martin Šnorbert, 4.místa získali v D21A Věrka Malá, H14C Jirka Charvát a v H45C Evžen Malý.

Přes ranní přeháňku se do odpoledne již počasí umoudřilo a tak závěrečné vyhlášení bylo již opět za pěkného teplého nedělního odpoledne. Pěkné shromaždiště, velmi slušné počasí, v lese vše klapalo a tak se dá říci, že pořadatelé tento dvou závod zvládli skoro na výbornou. Škoda jen, že z Jilemnice nejelo více závodníků!

Výsledky jilemnických závodníků v neděli jsou zde. Kompletní výsledky najdete na stránkách pořadatele.