Klubový přebor 2016

Autor : ales v rubrice : Všeobecné informace dne 17.11.2016 v 15.30   1,606 čtenářů 
prebor2016

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za hojnou účast na přeboru! První natěšení účastníci dorazili již v pátek a za doprovodu tří kytar jsme měli pěkný prozpívaný večer! V sobotu nás po ránu přívítaly sluneční paprsky a vše nasvědčovalo krásnému dni. Ale jak se řiká na horách, rozhodne až jedenáctá, takže se nám na celý den zatáhlo! Bylo převážně pod nulou, sněhu 2–8cm.

První etapka byla běhací, po roznosu jsem prodloužil časový limit na 70 minut + veteráni dostali ještě nějakou tu minutku navrch. Měli jsme připraveny tři varianty map, od té bez cest, přes pár cest, až po normánlí mapu. prebor-mapa-e1–2016a.jpg

Druhá po obídku byla vědomostní a pro kuřata rychlostní. Test veverky a lvi,  paměťák,  test kuře, druhá čás­t.

Zafandili jsme děvčatům na Fed cupu, odsunuli start nočáku a vše nakonec dobře dopadlo! Mapa E3,  mezičasy.

Po véče a zdlouhavém vypočítání bodů jsme dosáhli výsledků. 1.etapa byla počítána dvojnásob, body jste získávali tak, že poslední v etapě dostal 1 bod, a další před ním o bod více. První tři o dva body více. Součtem těchto bodů nám vzešli nový lev, veverka a kuře. A konečně ty výsledky

Přebor hledáčkěm exLva v naší nové fotogalerii.

Nezbývá než poděkovat – exLev Aleš, exVeverka Romča a exKuře Vojtič. Těšíme se příští klubové provětrání v čele se Lvem Vítkem, Veverkou Luckou a Kuřetem Matoušem.

10.11.2016

Zdravím natěšené lyžníky!

Konečně se mně podaří udělat přebor na lyžích, bál jsem se, že jednou jej budu muset udělat s valnou hromadou v únoru, aby byla naděje sněhu. Běžím na půdu pro lyže, oprašte je taky!

Realita je bohužel taková, že nahoře není souvislá sněhová nadílka taková, abychom mohli udělo LOB přebor, tak snad jindy!! harm-prebor2016

Podívejte se harmonogramu, co jak nás časově čeká. Co si vzít s sebou: obleček do lesa a obuv, obleček na doma a přezůvky. Buzolu, čip, hodinky, propisku, fix, mapník, čelovku.

Jídlo je zajištěno od páteční večeře do nedělní snídaně, tak jak ste se nahlásili. Mlaďochi poprosím vzít spacák a karimatku, počet postelí s povlečením je omezen. V sobotu přijeďte do 10:00.

Jídlo a ubytování je za 200 Kč za člena klubu a 300 Kč za příznivce. Platba proběhne na boudě u Mirky, zbytek služeb dle cen na Möhwaldce, čaj pro mláďata bude volně k dispozici. Parkova se dá pod boudou, tam začněte, je tam cca 16 míst. U boudy už jich je méně, ale také se dá.

Těšíme se na Vás!! Lev Aleš, Veverka Romča a Kuře Vojtič

4.11.2016 Rád bych odtajnil další kousek informací o přeboru. Děkuji o nahlášení do přihlašováku!

Začátek víkendové akce bude v pátek večeří na Möhwaldově boudě a pokračovat volnou zábavou. Děcka si sebou mohou vzít nějaké hry (bang, kostky, pexeso, mapy na rozbor :-), dospělí se zabaví u půllitru V sobotu během dopoledne proběhne 1.etapa běhací, následovat bude obídek. Po lehkém odpočinku od plného bříška rozproudíme mozkové závity a na závěr se ještě trochu provětráme. Po véče a vyhlášení nových klubových trofejistů bude pokračovat volná zábava. V neděli po snídaní se s Vámi rád rozloučím a pro případné zájemce bude ještě dopolední sportovní program.

Ti co chtějí přijet až v sobotu, napište poznámku do přihlašováku, ať neobjednávám tolik večeří.

Přesnější časový harmonogram přibude v týdnu.

Těší se na Vás Lev Aleš a Veverka Romana

23.10.2016: Dnes se dozvíme která rodina je letos nej v Jilemnici a na čase je zjistit i jednotlivce. 

Rád bych Vás pozval na klubový přebor, který naváže na pěkné tažení exLva Davida na Möhwaldově boudě. Místo bude tamtéž a termín bude opět víkendový, neboť se nám letos společenské akce vydařily a netěšíme se na zimní přestávku!

Zapište si do kalendáře termín  (11.) 12.-13.11. a prosím o brzké nahlášení do přihlašováku, ať zašlu předběžný počet na Möhwaldku. Zvání jsou samozřejmě nejen řádní členové, ale i sympatizanti, rodinný příslušníci, sportuchtivci i případní kolemjdoucí.

Další info přibude.

Těší se na Vás Lev Aleš a Veverka Romana

Poslední články

blíží se termín OB registrace a členských příspěvků
Kufrování s Krakonošem 2022
Výsledky přeboru
Czech O-Tour 2023 - zvýhodněná adventní cena startovného
Oddílový přebor - informace
Odjezd na VČO
Oddílový přebor
Úterní trénink žactva
Odjezd na VČO
Úterní trénink žactva

Nejčtenější články

 • Informace o klubu - 13,203 čtenářů
 • Třídenní Kokořínsko 2006 - 12,767 čtenářů
 • Klubové záležitosti - 12,129 čtenářů
 • Trocha teorie nikoho nezabije - 11,749 čtenářů
 • Fotogalerie 2008 - 11,263 čtenářů
 • MTBO v Horní Branné - 10,217 čtenářů
 • klubová ZOO - 9,940 čtenářů
 • Kufrování s Krakonošem - 9,588 čtenářů
 • Mononukleozy, virózy, klíšťata - 9,242 čtenářů
 • Na bednu pouze iniciály J.E. - 9,217 čtenářů
 •  
   • tréninky
    úterý 16:30-18:00