Dvě zlaté z MVČO ve sprintu

Autor : Martin Král v rubrice : Komentáře k závodům dne 29.05.2006 v 13.41   2,790 čtenářů

exikHonza Exner (H16C) a Terka Petrželová (D18C) zvítězili v sobotu v mistrovském závodu Východočeské oblasti ve sprintu, který pořádala Dobruška a potvrdili tak dobrou formu, kterou už ukázali na žebříčku A v Teplicích nad Bečvou.

Závod se běžel v prostoru bývalé cihelny v Pulicích. Prostor závodu, který se skládal z členitého terénu, zbylého po těžbě hlíny, zatopené části těchto prostor, ruin budov cihlářské výroby plných drátů a rozných propadlišť a průchodů a také oblastí, porostlých kopřivami a jinými vegetačními nálety a neposlední řadě i nějaké té skládky.

Závod se běžel na mapě, jejíž největší slabinou bylo to, že nebyla v mapníku. Jinak závod to byl poměrně zajímavý a možná i jednou za čas akceptovatelný. Škoda jen absence jakéhokoliv zázemí na shromaždišti, což už nebývá na závodech VČO zvykem.

Dobře si vedli kromě Honzy a Terky ještě další, kteří skončili na stupních vítězů : 2. Věra Malá v kategorii D21C , 2.Jakub Janata (H14C) , stejně jako 2.Evžen Malý (H45C).

Výsledky celého závodu jsou zde a přehled výsledků jilemnických závodníků je tady.

Fotografie z oblastního mistrovství a veteraniády Vč oblasti ve sprintu a štafet jsou zde: M VČO – DOB