Pěkné prázdniny na Drábovně

Autor : Evžen Malý v rubrice : Komentáře k závodům dne 26.08.2007 v 7.53   2,288 čtenářů

P1260316Druhý srpnový víkend pořádal oddíl OOB TJ Turnov tří etapové závody s centrem na Malé Skále u Turnova. Běželo se v atraktivním skalnatém terénu Drábovna. První a třetí etapa v měřítku 1:10 tisícům se vyznačovala náročnými postupy ve skalních útvarech, mapově a fyzicky velmi obtížných. Druhá etapa – sprint na mapě Chocholka 1:4000 se musela běžet naopak velmi rychle a také přesně, ne každému se to ovšem na netradičním měřítku a netradičním výkladu mapaře (slabě značené cesty) povedlo. A jak si celkově vedli naši závodníci:

Nejlépe se umístila Lenka Hrobařová, jež obsadila velmi pěkné 3.místo v D21 A. Veteráni – Pepa Erlebach skončil v H50 na 8.místě a Evžen Malý v H45 na 14.místě. Mimo soutěž se závodů zúčastnil i Honza Kolín. Je škoda, že více jilemnických o-běžců (s výjimkou těch, co startovali na MČR v běhu do vrchu) si nenašlo čas navštívit tyto velmi povedené závody!!!